Guldkedja ärtlänk 2.8mm 14k guld 19cm PAPU2.8/19
calcPageSize())"
type="button"
class="hidden text-gray-400 hover:text-gray-500 focus:outline-none focus:text-gray-500
transition ease-in-out duration-150"
:class="{ 'hidden': !fullscreen, 'block': fullscreen }"
aria-label="Close"
>
calcActive())" class="order-2 md:order-1">
= itemCount - pageSize)"
x-cloak
>
calcPageSize())"
/>
:class="!fullscreen ? 'cursor-pointer' : 'max-h-screen-75'"
width="737"
height="737"
:loading="active !== index ? 'lazy' : 'eager'"
x-show="active === index"
x-transition:enter="transform transition ease-in-out duration-500"
x-transition:enter-end="translate-x-0 opacity-100"
x-transition:leave="transform transition ease-in-out duration-500"
x-transition:leave-start="opacity-100"
x-transition:leave-end="opacity-0"
/>
Lägg till i kundvagn
Lägger till...
Lagt till
Hitta den armband som passar till just din stil. Denna elegant artlänk PAPU2.8/19 är i 14K guld och är lätt att matcha med andra smycken. Bredd 2,8 mm, längden 19 cm.