Lykken Trend tvåfärgade earcuff stålörhängen 11 mm

I lager (Antal: 5+)

SKU: 74751
gift
close-black
Presentinslagningen är produktbaserad. Om du vill ha flera produkter i samma presentförpackning, vänligen nämn detta i fältet för ytterligare information i kassan.

De slående och moderna Lykken Trend earcuff-örhängena kombinerar elegant två metalltoner. Den silver- och guldfärgade ytan skapar en elegant kontrast som gör smycket till ett tidlöst men trendigt blickfång.

Örhängena är tillverkade av slitstarkt rostfritt stål (en del med 14 karats guldplätering) och deras mjukt böjda och lätt voluminösa design ger dem ett modernt och skulpturalt utseende. Tack vare sin öppna struktur är earcuff-örhänget enkelt att placera i örsnibben utan att håla, vilket gör det till ett både praktiskt och snyggt alternativ till traditionella örhängen. Storlek: 11 x 9,5 x 4 mm.

Lykken-smycken levereras i en vacker smyckesask.

SKU 74751
Varumärke Lykken
Typ av sten Ingen sten
Kategori Damsmycken
Typ av smycken Örhängen
Material Rostfritt stål
Tema Utan sten
Färg Silver, Tvåfärgad, Guld
mpn LYSS26299
Lykken Trend tvåfärgade earcuff stålörhängen 11 mm

Lykken Trend tvåfärgade earcuff stålörhängen 11 mm