TI SENTO hängsmycke 6863ZY

I lager (Antal: 1)

SKU: 75005
gift
close-black
Presentinslagningen är produktbaserad. Om du vill ha flera produkter i samma presentförpackning, vänligen nämn detta i fältet för ytterligare information i kassan.

TI SENTO 6863ZY-hänget charmar med sin nautiska inspiration och sofistikerade tvåfärgade design. Det snäckliknande hänget är tillverkat av högkvalitativt 925 sterlingsilver, och dess detaljer framhävs av varmfärgade guldpläterade element. Hänget är dekorerat med glittrande zirkoniastenar, vilket ger smycket en subtil gnistra och ett lyxigt utseende. Kombinationen av silver-, guldtoner och ljusa stenar gör smycket enkelt att kombinera med både silver- och guldsmycken. Kedjelängd 45 cm. Hängets längd 27 mm och bredd 18 mm.

TI SENTO smycken har 2 års garanti, som täcker tillverknings- och materialfel. Smycket levereras i tillverkarens originalask.

SKU 75005
Varumärke TI SENTO
Typ av sten Zirconia
Kategori Damsmycken
Typ av smycken Berlocker
Material Silver
Tema Med sten
Färg Silver, Tvåfärgad, Guld
Sten färg Klar
mpn 6863ZY
TI SENTO hängsmycke 6863ZY

TI SENTO hängsmycke 6863ZY