Tommy Hilfiger 1782785

I lager (Antal: 2)

SKU: 67792
gift
close-black
Presentinslagningen är produktbaserad. Om du vill ha flera produkter i samma presentförpackning, vänligen nämn detta i fältet för ytterligare information i kassan.
engraving
Text Text
search-new
Text
close-black
Skrivstil Skrivstil
search-new
Skrivstil
close-black
Vanessa Vanessa
search-new
Vanessa
close-black

Obs! Graverade produkter kan inte returneras.

Tommy Hilfiger 1782785 damarmbandsur har en slående guldfärgad ram som omger en grön urtavla, inlagd med tre klara cubic zirconias för dekoration. Utrustad med ett kvartsurverk har klockan en boett i rostfritt stål som är 36 mm bred och 10,5 mm tjock. Mineralglas skyddar urtavlan, som har självlysande visare och index som hjälper till att läsa urtavlan i svagt ljus. Bredden på stålarmbandet från fästpunkten är 18 mm. Tommy Hilfiger 1782785 tillhör den vattentäta klassen 50m / 5atm, d.v.s. den är begränsad vattentät (simning rekommenderas inte).

Tommy Hilfiger klockor kommer med två års garanti och klockorna levereras i tillverkarens originalförpackning.

Vi kan gravera t.ex. initialer och datum på baksidan av klockan (max. 15 tecken). Välj först gravyren och textstilen som används i graveringen och ange informationen som ska graveras i fältet "text som ska graveras". Graverade produkter har inte returrätt!

SKU 67792
Varumärke Tommy Hilfiger
Boetts bredd 36 mm
Kategori Damklockor
Urverk Kvartsur (batteri)
Glas Mineral
Luminiscens Ja
Material Rostfritt stål
Form Rund
Armband Rostfritt stål
Armband bredd 18mm
Färg på armband Silver/grå
Boetts tjocklek 11
Boetts färg Silver/grå
Färg, urtavla Grön
Vattentäthet 50m / 5atm
Engraving Placement Kellon takakanteen
Garanti 2 år
mpn 1782785
Tommy Hilfiger 1782785

Tommy Hilfiger 1782785