Lykka Elegance mångfärgad diamantring

SKU: 69032
Presentinslagningen är produktbaserad. Om du vill ha flera produkter i samma presentförpackning, vänligen nämn detta i fältet för ytterligare information i kassan.
Text Text
Text
Vanessa Vanessa
Vanessa

Obs! Graverade produkter kan inte returneras.

Storleksguide

Den här fantastiska Lykka Elegance diamantringen har ett slående färgschema i rött och lila. Vitguldsringen har totalt 11 ädelstenar, varav 3 är diamanter. De övriga 8 ädelstenarna är ametist, morganit, turmalin och rhodolit. En unik och spektakulär ring som kommer att få många att vända sig om. Bredden på ramen är 1,7 mm och bredden på ringen vid stenarna är 6,8 mm.

Vi kan gravera dina initialer och datumet (max. 15 tecken) på insidan av ringen. Välj först en gravyr och vilken typ av text som ska graveras och ange sedan den information som ska graveras i fältet "text som ska graveras". Observera! graverade ringar kan inte returneras!

SKU 69032
Gravering 15
Varumärke Lykka
Ringens stil Med flera stenar
Metal karat 9k
Bredd 1.7 mm
Bredd 6.8 mm
Sten färg Klar, Röd, Pink, Rosa
Antal diamanter 3
Diamant karat 3 x 0.0066ct
Total karat 0.02 ct
Diamantform Rund
Diamantfärg Wesselton (vit)
Diamantklarhet SI
Kategori Damsmycken
Typ av sten Morganit, Diamant, Turmaline, Ametist, Beryll
Typ av smycken Ringar
Material Vitguld
Färg Silver
mpn LYWG25137
Lykka Elegance mångfärgad diamantring

Lykka Elegance mångfärgad diamantring